Kariéra — Duratec

Kariéra

Máte-li zájem o práci v menším progresivním kolektivu, určitě se nám ozvěte. Hledáme lidi zapálené do práce, kteří mají chuť spolu s námi vytvářet vlastníma rukama český výrobek. Náš kolektiv je menší, ale o to více přátelský. Snažíme se našim kolům vdechnout originalitu a k tomu potřebujeme schopné, poctivé a zručné kolegy! Výhodou pro práci u nás je záliba v cyklistice a výhodou pro společnou práci pak smysl pro humor!


Zámečník - brusič

- ruční broušení hliníkových rámů vzduchovou bruskou
- požadujeme pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost 

- ochotu učit se novým věcem a postupům
- vhodné i pro čerstvé absolventy či aktivní důchodce
- jednosměnný provoz nebo i částečný úvazek (6 hod)
- odborný zácvik a proškolení zajistíme

Zakázková výroba

Máte smysl pro detail, technickou představivost a baví Vás modelářská činnost? Pokud ano staňte se součástí našeho týmu! V současné době obsazujeme pozici pracovníka kompozitové dílny. Jedná se o práci v menším rodinném provozu a pouze na jednu směnu. Možná znáte někoho tvůrčího, kdo by se k nám do týmu hodil a možná je to pracovní místo právě pro Vás! Neváhejte a napište.


Pracovník kompozitové dílny

- vyšší manuální zručnost 
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost 
- ochota učit se novým věcem a postupům 
- vhodné pro absolventy nebo zručné modeláře

Pracovník kompozitové dílny

V případě Vašeho zájmu o některou z nabízených pracovních pozic nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném kontaktu: Jan Lukeš - tel.: 377 243 512 nebo nám zašlete Váš životopis na duratec@duratec.cz. Rádi Vám sdělíme další podrobnosti o poptávané pracovní pozici.


Zakázková výroba

Vytvořit rám jízdního kola ze slitiny hliníku či karbonu požaduje šikovné ruce ve spoustě profesí. Neobejdeme se bez těchto pracovních pozic:

- vývojář / designer
- konstruktér
- programátor CNC strojů
- přípravář výroby
- svářeč TIG
- soustružník na konvenčním stoji
- frézař a obsluha CNC stroje
- brusič
- zámečník
- lakýrník pro mokrou a práškovou technologii
- modelář - pracovník v kompozitové dílně pro výrobu
- mechanik jízdních kol 

Lakování

Možná práci teď nehledáte, ale třeba by Vás to u nás bavilo. Pro tento případ je možné se u nás zaregistrovat se stručným popisem, co by Vás bavilo a my Vás v případě, že se změní situace rádi upozorníme na volné pracovní místo!