Julian Langer — Sponzorovaní závodníci — Duratec

vítěz juniorského mistrovství světa Xterra 2008/Hawai

Bydliště: Vídeň

Discipliny & vybavení:

• zimní triathlon (běh-kolo-dlouhý běh) – Cyborg R14
  • Xterra (plavání-mtb-běh) – Sonix CX4

Sportovní kariéra Juliana Langera odstartovala již v jeho 9 letech. Začínal jako alpský lyžař a postupem času trávil všechny víkendy na různých lyžařských závodech v regionu s cyklistikou se setkal na svém lyžařském letním soustředění, kde poznal svět MTB cyklistiky a vyhrál Obersteirer-Cup. Následujího roku se jako začátečník umístil pod prvními třemi závodníky ve své věkové kategorii v závodu Trek-MTB-Challenge a TOP-Six.

Některé z úspěchů Juliana Langera

• 2008: 1. místo Freudenstadt / Deutschland – Mistrovství Světa Junioren Staffel Wintertriathlon
  • 2008: 1. místo Gaishorn am See – Mistrovství Evropy Junioren Staffel Wintertriathlon
  • 2008: 1. místo Bleiburg / Pirkdorfer See – Ö Meisterschaften Junioren Wintertriathlon
  • 2008: 1. místo Wintertriathlon Mürzzuschlag Wintertriathlon
  • 2009: 1. místo XTERRA Tahoe City / California / USA (XTERRA)
  • 2009: 1. místo XTERRA Beaver Creek Colorado / USA (XTERRA)
  • 2009: 1. místo Hillclimb Snowbird / Utah / USA (Road Biking)
  • 2010: 1. místo Military Triathlon Austrian Army Championships Seetaler Alpen
  • 2010: 1. místo XTERRA France (Age Group)
  • 2011: 1. místo VCM Winter Running Series - 1st race - Vienna 7k (běh)