DRES — Duratec

Pain&Gain kolekce

Zpět na výpis kategorie

1 795vč. DPH

vyberte variantu výrobku

Výrobce: SYKORA sportswear

Cyklistický dres P'N'G

  • celorozepínací
  • krátký rukáv
  • barevné provedení Pain&Gain
  • unisex


Barva:
žlutá Pain&Gain
Provedení: unisex - střih je univerzální pro muže i ženy
Popis dresu: Cyklodres s krátkým rukávem je vyroben z úplně nového materiálu CREPE, velmi vzdušného a lehkého. V podpaží jsou vsadky ze síťoviny, které napomáhají rychlé ventilaci potu. Dres je vybaven dlouhým celopropínacím zipem, 3 kapsami na zadním díle+ 1 zipovou, vhodnou např. na peníze či doklady. Na zadním i předním díle je nažehlen reflexní prvek SAFETY POINT, který za snížené viditelnosti zajistí základní bezpečnost formou odrazu světla. Je vhodné jej doplnit samozřejmě blikačkou či světlem.

Krabice
Toto zboží odesíláme
ve stylové krabici Pain&Gain.     
Tomas Adamsson  
Limitovaná edice oblečení Pain&Gain připravena exkluzivně ve spolupráci se značkou Tomas Adamsson.   

 

Tabulka rozměrů cyklo oblečení
Rozměry

Pro správné určení Vaší velikosti u dresu, vest a bund je nejdůležitější rozměr obvodu hrudníku, tj. Váš obvod přes prsa. Podle obvodu hrudníku si vyberte v tabulce svoji velikost. Poté si srovnejte svůj rozměr obvodu pasu s hodnotou uvedenou v tabulce u Vámi vybrané velikosti. Pokud bude Váš rozměr pasu výrazně větší, než je horní hranice, zvolte raději o číslo větší velikost.

Výška postavy je pouze orientační míra, nedoporučujeme vybírat primárně podle ní. Pokud je Vaše výška výrazně větší nebo menší než ta uvedená v tabulce, můžeme Vám vyrobit zkrácenou nebo prodlouženou verzi. 

 

Vzkaz prodejci