KRAŤASY — Duratec

Pain&Gain kolekce

Zpět na výpis kategorie

1 550vč. DPH

vyberte variantu výrobku

Výrobce: SYKORA sportswear

Cyklistické kraťasy P'N'G

  • vysoce elastický materiál
  • nohavice s protiskluzovou gumou
  • design Pain&Gain
  • pánská/dámská gelová vložka

Barva: černožlutá P'N'G
Provedení: pánské / dámské
Popis: Jsou vyrobeny z materiálu LYCRA Power, která výborně kopíruje křivky svalů a může působit i jako oblíbené kompresní doplňky pro regeneraci a sport.  Ukončovací lem z materiálu GRIP zajistí pohodlné zatažení na jejich koncích. Výstelku jsme neměnili, funkčně výborná a pohodlná NOBLE LEAKS je prověřená a otestovaná při cyklistických závodech jak závodními TEAMY, se kterými spolupracujeme, tak hobby jezdci. Úplně nové jsou šle, kde jejich anatomický střih a použitý elastický materiál zaručují vysoký komfort a pohodlí. 

Krabice
Toto zboží odesíláme
ve stylové krabici Pain&Gain.     
Tomas Adamsson  
Limitovaná edice oblečení Pain&Gain připravena exkluzivně ve spolupráci se značkou Tomas Adamsson.   

 

Tabulka rozměrů cyklo oblečení
Rozměry

Pro správné určení velikosti u kraťasů či kalhot je vždy nejdůležitější rozměr obvodu boků. Cyklistické kalhoty a kraťasy jsou vyrobené převážně z velmi pružných materiálů, které se přizpůsobí Vašim křivkám. Pokud jsou tedy Vaše míry na hranici mezi dvěma velikostmi, zvolte menší velikost. Pokud jsou kalhoty volného střihu typu MTB a vaše míry jsou na hranici dvou velikostí, zvolte raději větší velikost. Nyní porovnejte svůj rozměr obvodu pasu s hodnotou uvedenou v tabulce u Vámi vybrané velikosti. Pokud bude Váš rozměr pasu výrazně větší, než je horní hranice, zvolte raději o číslo větší velikost.

Pozn. Cyklistické kalhoty jsou v pase pružné, takže se přizpůsobí i většímu obvodu než je uvedený v tabulce. Výška postavy je pouze orientační míra, nedoporučujeme vybírat primárně podle ní. Pokud budete objednávat kalhoty se šlemi, můžete nám svoji výšku napsat do poznámky a my Vám délku šlí upravíme dle výšky Vaší postavy. 

 

Vzkaz prodejci