ELITE — Duratec

2 940vč. DPH

vyberte variantu výrobku

Výrobce: SYKORA sportswear

Cyklistické kraťasy Duratec PHANTOM

  • provedení ELITE
  • vysoce elastický materiál
  • nohavice s protiskluzovou gumou
  • luxusní anatomická výstelka

Toto zboží objednáváme na zakázku přímo u výrobce. Základní barevná kombinace je černo-žluto-červená. Pokud chcete jinou, napište nám to do poznámky k objednávce. Termín dodání je dle vytížení výrobce cca 4 - 6 týdnů.

 

Popis: závodní, anatomický tvarovaný střih, švy ploché černé, pružné šle EVO 17, na zádech jemná síťovina SPIDER, pohodlná vložka, nohavice s protiskluzovou gumou - grip 4,5cm

 Materiál CEYLON: vysoce elastický materiál, který nabízí velmi dobré vlastnosti jako je velká volnost pohybu, pružnost a trvanlivost. Je hladký, matný, bez vzoru.

Výstelka: BORMIO (luxusní anatomická výstelka, bezešvé provedení, profilovaná, vícevrstvá, sedací část má tzv. tlumiče nárazu = vrstva s vyšší hustotou pěny, antibakteriální povrch)

Složení: 80% polyamid, 20% lycra, gramáž: 190g/m2

Toto zboží odesíláme
ve stylové krabici DURATEC.     

DC box

 

Tabulka rozměrů cyklo oblečení
Rozměry

Pro správné určení velikosti u kraťasů či kalhot je vždy nejdůležitější rozměr obvodu boků. Cyklistické kalhoty a kraťasy jsou vyrobené převážně z velmi pružných materiálů, které se přizpůsobí Vašim křivkám. Pokud jsou tedy Vaše míry na hranici mezi dvěma velikostmi, zvolte menší velikost. Pokud jsou kalhoty volného střihu typu MTB a vaše míry jsou na hranici dvou velikostí, zvolte raději větší velikost. Nyní porovnejte svůj rozměr obvodu pasu s hodnotou uvedenou v tabulce u Vámi vybrané velikosti. Pokud bude Váš rozměr pasu výrazně větší, než je horní hranice, zvolte raději o číslo větší velikost.

 

Pozn. Cyklistické kalhoty jsou v pase pružné, takže se přizpůsobí i většímu obvodu než je uvedený v tabulce. Výška postavy je pouze orientační míra, nedoporučujeme vybírat primárně podle ní. Pokud budete objednávat kalhoty se šlemi, můžete nám svoji výšku napsat do poznámky a my Vám délku šlí upravíme dle výšky Vaší postavy.


 

 

Vzkaz prodejci