Nabídka práce — Duratec

Nabídka práce

Brigáda pro studenty: zámečník - přípravář

Aktuálně hledáme na měsíc srpen brigádníka, ideálně studenta SPŠ strojnické či učně v oboru strojírenství (soustružník, frézař atp.), který by vypomohl při sezónní špičce a po domluvě i během roku. Brigádu možno prodloužit až do září v případě studentů VŠ. Nástup možný od 31.7.2017.

Pracovní pozice zámečník - přípravář, která rámcově zahrnuje:
- drobné přípravné práce na soustruhu
- zámečnické práce jako např. řezání na pile, ohýbání, lisování, řezání závitů
- zabrušování svárů
- montážní dokončovací práce

V případě zájmu o tuto práci nám pošlete svůj telefonní kontakt na email: duratec@duratec.cz. Ozveme se Vám a rádi sdělíme další podrobnosti.


Práce na HPP: obsluha CNC frézovacího centra

Chcete být součástí našeho výrobního týmu a podílet se spolu s námi na výrobě a vývoji rámů jízdních kol zn. Duratec? Jste čerstvým absolventem SPŠ Strojnické se zaměřením na CNC stroje nebo technik, který má zkušenosti v tomto oboru? Chcete pracovat v jednosměnném provozu s pevnou pracovní dobou? Chcete být v mladém a dynamicky se rozvíjejícím kolektivu? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu a my Vám rádi sdělíme bližší informace. U této pracovní pozice předpokládáme zaškolení zkušeným pracovníkem. Nástup možný od září 2017. 

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovních pozici nás neváhejte kontaktovat. Zašlete nám Váš životopis na duratec@duratec.cz. Rádi Vám sdělíme další podrobnosti.

Obsluha CNC Pracovní pozice obsluha CNC frézovacího centra Nabídka práce