Nákup přímo od výrobce — Duratec

Nákup přímo od výrobce

Duratec jsou kola vyvíjená a vyráběná přímo v ČR, ve středu Evropy, proto je snadno dokážeme distribuovat z naší výroby přímo k Vám – bez prostředníka, bez obchodníka. Jsme schopni Vám zajistit individuální přístup a individuální zpracování Vašeho kola. To je důvod, proč zákazníci nakupují u nás a šetří tak své vlastní úspory.

Nákup přímo od výrobce

Výhody přímého prodeje

  • Vaše dotazy zodpovíme jako výrobce, nezprostředkováváme Váš dotaz dále, ale získáváte informaci přímo z výroby. Od první myšlenky až po finální montáž kol je vše v našich rukou. Naše prodejní a servisní oddelení získává poznatky z výrobní a prodejní praxe, a tím se značne odlišujeme od klasického obchodu, kde mají výrobky nastudovány vetšinou dle katalogu.
  • Přímo u nás Vám pomůžeme navrhnout optimalizovanou geometrii rámu a optimalizovaný posed, který zvýší Váš výkon na kole. Zdraví závodníka pri zatížení je u nás na předním míste. Jako výrobci nenabízíme jen velikosti S, M, L, ale naleznete 13 velikostí od každého modelu a pokud vyhodnotíme, že potřebujete individuální změnu, tak Vám ji zajistíme, a to v cene kola.
  • Můžeme komunikovat přímo s Vámi. Víme, co čekáte od svého kola a jaké komponenty preferujete. Testujeme to nejlepší v každé cenové hladině. Naše zkušenosti vycházejí z přímého prodeje. Nové sestavy kol jste vytvořili Vy sami zakoupením kola. Víme, kam směrujete svůj zájem a díky této zpětné vazbě se podílíte na inovaci našich kompletních výrobků.
  • Naši servisní technici znají konkrétní zákazníky. Jsme schopni Vás přímo upozornit na důležité věci týkající se servisu. Jsme připraveni Vám pomoci, dodat správný náhradní díl pro Vaše kolo, a to v případě, že potrebujete servis. Naši technici jsou také závodníci a pracují a jezdí výhradně na kolech Duratec. Prochází speciálním školením pro úpravu a opravu komponent.