Profil firmy — Duratec

Profil firmy

DURATEC, s.r.o. - výhradně česká firma založená na vlastním vývoji a ruční výrobě rámů jízdních kol z hliníkových slitin a kompozitových materiálů.  

Filozofií společnosti je velmi individuální přístup k zákazníkovi a společným cílem se zákazníkem je vytvoření perfektního jízdního kola. Nechat si ušít oblek na míru je lépe představitelné než nechat si vyrobit rám na míru či postavit kolo na zakázku. Správná velikost, správná geometrie rámu a optimalizovaný posed však ovlivní nejen Váš výkon, ale především zdraví a požitek z jízdy.  DURATEC je inovační firma již od počátku vzniku společnosti a nabízí jezdci zcela odlišný přístup a zároveň i  jiný pocit z jízdy než nabízí kola sériové produkce. 

Vývojové centrum Duratec, které stojí po boku vlastní výroby, ovládá oblast vývoje rámů jízdních kol,  oblast vývoje výrobních technologií a v neposlední řadě též oblast zpracování kompozitů. Podíváme-li se globálně na Duratec, lze konstatovat, že z malé garážové firmy se od roku 1989 stala stabilní rámařská firma, která díky vývoji a své ruční výrobě, dokáže konkurovat na mezinárodním trhu předním výrobcům kol, za nimiž stojí stovky vývojářů…

Sídlo firmy